סטודיו לב הארץ מתמחה באדריכלות על זמנית,
עיצוב פנים ובנייה חדשה

לב הארץ – אדריכלות שורשית הנו סטודיו בוטיק העוסק באדריכלות בנייה חדשה למגורים ועיצוב פנים.
הסטודיו נמצא במושב בית יצחק, מועצה אזורית עמק חפר ומונה צוות מקצועי ומלא כשרון שמהווה משפחה אחת.

כל פרויקט בסטודיו מתחיל מקירוב לבבות; אהבה למקצוע, לחיבור האנושי ולחדוות היצירה. אמונה שלמה שהצלחת הפרויקט נשענת על שיטת "אדריכלות שורשית שצומחת מהיסוד"; חפירה ושתילת זרעים משותפים בתחילת הדרך המכילים הקשבה, תכנון והבנת החלומות שלכם כל הדרך הביתה.
השקיית השורשים לאורך הדרך על ידי ליווי אישי, צוות תכנון מקצועי וניהול כל בעלי התפקידים, כך שיתפתחו ויסתעפו לידי דבר שלם – הבית שלכם.

החזון שלנו

בתפיסת העולם שלנו, הבית הוא ראי לנפש האדם.
להיסטוריה, למשפחתיות ולאיך שהוא רוצה לחיות את חייו. מתוך אמונה אמיתית שביתו הוא מבצרו.
הוא צריך לחבר את העבר, היסודות והשורשים שלנו עם הרצונות בהווה ולאפשר מרחב התפתחות בעתיד.
מצמיחים ומחברים מהלב חללים שגרים בהם והופכים אותם לבתים שחיים בהם.

ערכי ליבה | יחד, לב אל לב

אנחנו מאמינים בתכנון יעיל ופרקטי שנמשך תקופה קצרה, ליצירת בתים על-זמניים שישרתו שנים ארוכות. בשקיפות הדדית וחיבור בין אנשים שרוצים לרוץ יחד למרחקים ארוכים, שיודעים להעביר את המושכות הלאה לצוות מקצועי שעובד מכל הלב, יעניק ביטחון ואוזן קשבת באמצעות הלב הפועם והמקצועי שלנו. אנו נאפשר לכם להמשיך בחייכם, בזמן שאנחנו נדאג שבעתיד הקרוב תחיו את החלום ותגיעו הביתה.

עבודה מהלב

בסטודיו צוות מקצועי מלא כישרון, נתינה וחיבור ליצירה ועשייה מבורכת. עם מעוף ויצירתית, כל הנשמה והראש מושקעים בתכנון מוקפד שיעבוד בהלימה מלאה לאורח החיים והרצונות שלכם.

מקצועיות

שיטת העבודה שלנו מאפשרת מקצועיות ללא פשרות תוך תנועה מתמדת לעבר פרויקט מוצלח. יד ביד, בביטחון ובגובה העיניים נשקף לכם את הדברים לאורך כל הדרך, עד שתגיעו הביתה.

שלמות

מאמינים שצריכים לחיות במקום שלם ולא (רק) מושלם שיעבוד בהלימה מלאה לרצונות ולתחושות שלכם. אנחנו שלמים עם העשייה ובטוחים במקצועיות שלנו ליצור את המקום בו גם אתם תהיו, שלמים.

נעים להכיר | עדן זוארץ
בעלת סטודיו לב הארץ אדריכלות שורשית

אמא של ליאה, הנדסאית אדריכלות ומעצבת פנים.
מכורה לקפה ואנרגיה חיובית כדרך חיים.
מתמחה בתכנון אדריכלי, היתרים ועיצוב פנים לצמודי קרקע ודירות יוקרה.

מתמחה בתכנון אדריכלי, היתרים ועיצוב פנים לצמודי קרקע ודירות יוקרה. גרה במושב בית יצחק, מועצה אזורית עמק חפר. מאז ומתמיד חיה, בועטת ונושמת עיצוב ואמנות בתחומים שונים. מאז גיל 12 היה לי מנוי למגזין בית ונוי. אובססיבית וכמהה לבתים ומרחב עיצובי. ידעתי שזו התשוקה! ליצור עבור אנשים חללים שישרתו אותם, יגרמו להם לחיות את החלום וינצרו את הרגעים היפים בחייהם.

מאז ומתמיד עסקתי ביצירה ואמנות. הסטודיו הוקם מתוך חלום לייצר מרחב תכנון ויצירה בו הלקוחות והצוות מרגישים משפחה אחת ותחושת סיפוק. מבוסס כולו על ערכי אהבת הארץ, המסורת , תחושת שייכות והמשמעות של בית. בתפיסת העולם שלי, הבית צריך לשרת אותנו, להיות מקום מנוחה, בילוי וגם מפלט. לחבק ולהכיל אותנו כל רגע ורגע. הוא חייב "לדבר" אותנו, שייכנסו ומיד ירגישו שזה הבית שלנו; אנחנו צוברים זכרונות, רצונות וחפצים שעם הזמן הופכים לחלק מה-DNA שלנו ואינטגרלי מחיינו. אני מתחברת לתכנון שמשלב בתוכו סגנונות עיצוב שונים, עם אמירה ויצירת חיבור אנושי הצומח מיסודות ההוויה, הטעם והרצונות האישיים שלכם. תוך שמירה על קווים נקיים וצבעים ניטרליים ונעימים שהשילוב ביניהם יוצר בתים חמים, קלאסיים ועל-זמניים.